Dainos įrašymas studijoje

Atvykite ir įsirašykite dainą įrašų studijoje!

Jei Jums rūpi jūsų dainos ir garsas, tai yra puiki proga įamžinti savo muzikinę kelionę.

 

Kas mūsų studijoje Jūsų laukia:

Profesionalus Garsas: Skambėkite kaip per radiją! Naudojame aukštos kokybės įrašymo įrangą ir garsininko paslaugas, kad užtikrintume jūsų dainos skambesį ir kokybę.

🎙️ Intymus Įrašas: Mūsų studija yra sukurtai 1-2 asmenims, todėl galėsite įrašyti savo dainą ar grojimą labai intymiame ir ramiame aplinkoje.

⏱️ 1 valandos įrašas: Mes vertiname jūsų laiką, todėl pasirūpiname, kad kiekviena įrašo sesija būtų efektyvi ir produktyvi. Per vieną valandą turėsite puikią galimybę įrašyti savo dainą arba grojimą.

🎧 Redagavimas ir Taisymai: Mūsų profesionalūs garso inžinieriai pasirūpins, kad jūsų įrašas būtų tobulas. Smulkus garso taisymas ir redagavimas padės išryškinti jūsų talentą.

Kaip susirasti mus:

Mūsų studija įsikūrusi Jakšto g. 9/144 – prie Vaidilos teatro. Mes dirbame pagal išankstinį susitarimą, todėl kviečiame susisiekti su mumis telefonu +37060010149 ar el. paštu mindau[email protected] , kad galėtume suderinti patogiausią laiką Jums.

Pasiruoškite įrašyti savo muzikinį kūrinį ir patirkite įspūdingą įrašo procesą mūsų studijoje. Kartu sukursime nepakartojamą garsinę patirtį, kurią galėsite pasidalinti su aplinkiniais!

Įrašų studija „AudioLab”