Dainos Įrašymas Profesionalioje Įrašų Studijoje Vilniuje 🎙️

Atvykite ir įsirašykite dainą įrašų studijoje!

 

 

Dainos įrašymas profesionalioje įrašų studijoje – puiki dovana artimajam arba būdas išpildyti ilgai turėtą svajonę. Jeigu norite užfiksuoti savo muzikinę saviraišką arba tiesiog padovanoti ilgai turėtą svajonę savo draugui ar artimiesiems – susisiekite ir papasakosime daugiau. Suteikite sau arba artimajam galimybę įgyvendinti savo svajones ir išbandykite save garso įrašų studijoje!

Kas mūsų studijoje Jūsų laukia:

 

Profesionalus Garsas: Skambėkite kaip per radiją! Naudojame aukščiausios kokybės įrašymo įrangą – studijinius mikrofonus ir skaitmeninius konverterius, kad užtikrintume kokybišką jūsų dainos skambesį ir galutinį rezultatą.

🎙️ Intymus Įrašas: Mūsų įrašų studija yra sukurta 1-2 asmenims, todėl galėsite įrašyti savo dainą ar grojimą labai intymioje ir ramioje aplinkoje.

⏱️ 1 valandos įrašas: Mes vertiname jūsų laiką, todėl pasirūpiname, kad kiekviena įrašo sesija būtų efektyvi ir produktyvi. Per vieną valandą turėsite puikią galimybę įrašyti savo dainą.

🎧 Redagavimas ir Taisymai: Profesionalūs garso režisieriai pasirūpins, kad jūsų įrašas būtų tobulas! Smulkus garso taisymas ir redagavimas padės išryškinti jūsų talentą.

Kaip mus susirasti:

 

Mūsų studija įsikūrusi Jakšto g. 9/144 – prie Vaidilos teatro. Mes dirbame pagal išankstinį susitarimą, todėl kviečiame susisiekti su mumis telefonu +37060010149 ar el. paštu [email protected] , kad galėtume suderinti patogiausią laiką Jums.

 

Pasiruoškite įrašyti savo muzikinį kūrinį ir patirkite įspūdingą įrašo procesą mūsų studijoje. Kartu sukursime nepakartojamą garsinę patirtį, kurią galėsite pasidalinti su aplinkiniais!

Įrašų studija „AudioLab”

 

Susisiekite ir kuponą atsiųsime jūsų paštu.

 

P.S. Atšaukus įrašą likus mažiau, nei 24h iki susitarto laiko, kuponas negrąžinamas ir neperkeliamas.

Paslaugos kaina

169€
97 €

  • Garso redagavimas profesionaliam skambesiui
  • Neribotas dainų asortimentas
  • Per 1 d.d. atsiunčiama užbaigta daina
  • Nemokama nuotrauka atsiminimui
  • Patarimai kaip dainuoti
Dovanu Kuponas Dainos Irasymui

Kaip vyksta dainos įrašymas?

Dainos įrašymas pradedamas dainos suderinimu su atlikėju. Susisiekiama telefonu ir paštu atsiunčiama nuoroda į dainą arba pati daina. Garso režisierius tuomet paruošia garso takelį – fonogramą ir suplanuoja įrašo sesiją. Atlikėjui prieš atvykstant į įrašų studiją rekomenduojama pasipraktikuoti savarankiškai – tokiu būdu dainos įrašymas bus sklandesnis ir gaunamas rezultatas bus daug kokybiškesnis. Išsirinkus dainą – fonogramą praktikai atsiųsime iš anksto. Praktika apima dainos žodžių išmokimą ir intonavimo praktiką. Atvykus į studiją Jūsų lauks paruošta įrašų studijos patalpa su fonograma ir  garso režisieriumi. Įrašysite po kelis kartus priedainį ir posmelius, geriausiems dubliams įrašyti.

Dainos įrašo postprodukcija

Nebijokite – iš pirmo karto nebūtina visko atlikti tobulai! Garso režisierius garso redagavimo programa atrinks geriausius dublius, suklijuos juos tarpusavyje ir padarys suvedimą – garso suformavimą estetiškam ir profesionaliam skambesiui. Norimus efektus ir skambesį galima bus pasitikrinti studijoje, ar norėsite daugiau, ar mažiau aidesio ir kitų efektų – į Jūsų norus atsižvelgsim. Garso takelis bus atsiųstas el. paštu jau kitą dieną!

Dainų pasirinkimas

Dainų įrašymui reikalingas originalus muzikos takelis – jį galėsime pagaminti, jums tereikės jį mums atsiųsti. Profesionalių ir modernių įrankių pagalba „išimsime” balsą iš takelio ir paruošime jį Jūsų balsui. Tokiu būdu, kuriant fonogramas dainų pasirinkimas yra neribotas! Kitose įrašų studijose siūlomos dainos įrašymui iš katalogo – mes suteikiame jums galimybę rinktis iš visų dainų.

album-art

00:00